FORKLİFT MALZEMELERİ


Forklift Makinaları Için Ekipman,Yedek Parça,Donanım Tedariğimiz Uzman Personelimiz Tarafından Titizlikle Imal Edilmektedir.Özel Imalat Ve Farklı Alternatiflerde Ataşman Üretimimiz Mevcuttur.

DEVİRME TERTİBATLI KONTEYNER 
Ağır tip forklift devirmeli konteynerlar cnc veya universal tezgahlardan çıkan talaşları ve preslerden  çıkan hurda sac parçalarını toplamada ve az işçilikle hurda kamyon aracına boşaltmada kullanılır.

KAR KÜREME ATAŞMANI 
Kış mevsimlerinde yağan kar fabrikanızın, sitenizin yolunu kapattığında  kış mevsiminin olumsuz şartlarını bu kar küreme ataşmanlarımızla azaltabilirsiniz

FORKLİFT ÇATALI UZATMA KILIFI
Forklifler fabrika çıkışında üzerinde ki çatallar standard olarak 1000 veya 1200 mm  ebatlarında çıkmaktadır. Bu ölçüler standard palet ölçüleri için yeterlidir.

FORKLİFT VARİL ATAŞMANI
Varil çevirme aparatları varil taşıma işlerinin daha az iş ve işci gücü ile hızlı bir şekilde varillerin taşınması – boşaltılması için forklift makinalarınıza takabileceğiniz ataşmandır.

FORKLİFT ÇATALI KEPÇESİ
Forklift kepçesi ürünümüz çeşitli alanlarda kar,kum,mıcır,hurda,talaş vb.. maddelerin bir yerden başka bir yere aktarılması ve taşınması durumunda kürek vazifesi gören ataşmandır.

FORKLİFT İNSAN SEPETİ
Personelin yüksekte çalışması, bakım, onarım yapması gerektiğinde forklift çatalı platform olarak kullanılmaktadır.