FASON SAÇ KESİMİ VE BÜKÜMÜ

Cnc,cnc lazer kesim ürünleri,ferforje,fason imalat seçeneklerimizin bulunduğu  kategorimizden almak istediğiniz ürünün üzerine tıklayarak ürün detayları ve seçenekleri sayfasına geçiş yapabilirsiniz

CNC LAZER KESİM
Lazer ışını; karbondioksit lazer tezgahlarında, karbondioksit gazına elektrik akımı verilerek oluşturulur. Bunun yanı sıra verimi daha da arttırmak için karbondioksit gazına azot ve helyum gazı eklenerek verim 1/3 oranında arttırılır.

CNC ABKANT SAÇ KESİM BÜKÜM
CNC Abkant pres sac bükme tezgahımızla ve alt-üst parçalı kalıp çeşitlerimizle 10 mm sac kalınlığına kadar istenilen tüm sac parçalar en iyi büküm hassasiyetiyle imal edilmektedir.

SİLİNDİR KONİK BÜKME
Sac kıvırma ünitemizde bulunan 20 ve 50 tonluk köprülü vinçlerle ve 12m tavan yüksekliği ile istenilen büyük çaplarda kıvrım yapılmaktadır.

BORU BÜKME KIVIRMA 
Boru bükme konusundaki yüksek kapasite ve kalitemiz siyah metal, paslanmaz metal, bakır ve alüminyum gibi boruları boru bükme tezgahlarıyla bükümünü sağlamaktayız.

LAZER KESİM FERFORJE
Dış mekânlarda bahçe avlusu, bina ve avlu kapısı, pencere parmaklığı, balkon korkuluğu,merdiven korkuluğu yapı elemanları, oturma takımları olarak kullanılmaktadır.

CNC PLAZMA KESİM
Cnc oksijen kesme ile 300 mm kalınlığına kadar sac,platin kesilebilmektedir.Tüm sektörlere profesyonel kesim hizmeti sağlanmaktadır.