BASINÇLI TANKLAR VE KAZANLAR

BASINÇLI TANKLAR VE KAZANLAR kategorimizden almak istediğiniz ürünün üzerine tıklayarak ürün detayları ve seçenekleri sayfasına geçiş yapabilirsiniz

HAVA TANKI
Basınçlı Kompresör Hava Tankları kompresörün dur-kalk zaman aralığındaki basınç farklılığını düşürmek için kullanılır. Kompresör hava tanklarının yanında opsyonel olarak hava tankı emniyet ventli,kompresör emniyet ventili,basınç manometresi,boşaltma vanasını da firmamızdan temin edebilirsiniz.

 

AKARYAKIT TANKI
Yakıt,Yağ,benzin,motorin,mazot vb.. maddelerin depolanması saklanması ve kullanılması için kullanılan tank türüdür.Yer altı akar yakıt tankı veya yer üstü akaryakıt tankı olarak imalatı yapılabilir.Yakıt tankının kullanılacağı malzeme ve sektörde karşılaşabileceği dış etkilere karşı  mukavemet hesapları yapılır ve bu değerlere göre uygun cidar kalınlıkları belirlenir. 

 

VAKUM TANKI
Vakumlu kaldırma , sac taşıma , cam taşıma vb..  amaçlarla  vakum pompasının kurulduğu sistemlerde vakum sürekliliğini sağlamak ve sistemdeki dalgalanmaları ortadan kaldırmak için vakum tankı kullanılmalıdır.

 

YANGIN KOLLEKTÖRÜ
Paslanmaz Çelik Yangın Kollektörleri bina mekanik suyu,yangın söndürme,akaryakıt,propan gazı,buhar tesisatlarında ana hattan tali hatlara eşit basınç ve debide seri dağıtımın sağlanması için kullanılmaktadır.Çok pompalı hidrofor kurulu sistemlerde hidrofor  pompa kollektörleri , hidrofor pompa şaseleri , hidrofor tankları gibi ürünlerin toplu imalat yapılmaktadır.